УКРАЇНА

13:06

21.06

Влада

«Криворіжсталь» виставили на продаж

0

Фонд державного майна України оголосив конкурс з продажу 93,02% акцій найбільшого в Україні гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» (Дніпропетровська область). Стартова ціна пакета акцій – 3806 млн. гривень. Про це повідомляють «Українські Новини».

За умовами конкурсу, покупець має забезпечити погашення заборгованості комбінату по кредитах, наданим під гарантії Кабінету Міністрів до 31 грудня 2004 року. Покупець також має реалізувати програму технічної реконструкції виробництва, не допустити скорочення робочих місць протягом не менше 6 місяців після переходу до нього права власності на акції.

Відповідно до додаткових умов конкурсу, покупець має бути інвестором або об’єднанням інвесторів, які відповідають хоча б одній з таких умов:

- виробництво і реалізація протягом останніх 3 років прокату чорних металів в обсязі не менш ніж 2 млн. тонн на рік, при цьому ця діяльність не менше ніж протягом 2 років має бути прибутковою;

- виробництво і реалізація протягом 3 останніх років коксу в обсязі не менше ніж 1 млн. тонн на рік, причому протягом щонайменше 2 років ця діяльність має бути прибутковою;

- виробництво і реалізація протягом 3 років продукції, для якої використовується металопрокат, в обсязі не менше ніж 200 тис. тонн на рік; протягом 2 років ця діяльність також має бути прибутковою;

- здійснення протягом року безпосереднього контролю на підприємствах, які провадять зазначену діяльність.

У випадку, якщо учасником конкурсу є об’єднання інвесторів, хоча б один з його учасників має відповідати цим вимогам.

Також потенційні покупці-нерезиденти мають надати дозвіл (ліцензію) на оплату акцій, якщо це передбачається законодавством їх країни.

Офшорні компанії до конкурсу не допускаються.

Конкурс з продажу «Криворіжсталі» відбудеться 11 червня.

Статутний фонд комбінату – 3859,533 млн. гривень, акції випущені в бездокументарній формі і зберігаються на рахунку в цінних паперах, відкритому банком «ІНГ Банк Україна».

Нагадаємо, що, 7 квітня 2004 року Міністерство промислової політики перетворило «Криворіжсталь» у відкрите акціонерне товариство.

У лютому поточного року компанія Tata Steel (Індія), що входить у міжнародний холдинг Tata Group, зацікавилася придбанням «Криворіжсталі» і готова витратити на покупку комбінату до 1 млрд. доларів.

У квітні 2004 року комбінат «Северсталь» (Череповець, Вологодська область), що входить у трійку найбільших металургійних підприємств Росії, і найбільший у світі виробник сталі концерн Arcelor заявили про намір спільно брати участь у приватизації «Криворіжсталі».

2003-ий рік компанія «Криворіжсталь» закінчила з чистим прибутком 664,5 млн. гривень (після сплати дивідендів), збільшивши дохід порівняно з 2002 роком на 29,5% – до 7,5 млрд. гривень (близько 1,41 млрд. доларів).

«Криворіжсталь» є найбільшим виробником металопродукції в Україні з річним обсягом виробництва близько 6,3 млн. тонн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus