УКРАЇНА

11:09

24.04

Мінрегіон вважає, що оплата паркування по мобільному телефону виведе цей бізнес з тіні

Мінрегіон вважає, що оплата паркування по мобільному телефону виведе цей бізнес з тіні

Кабмін ввів оплату за паркування по мобільному телефону

0

 Кабінет міністрів схвалив введення послуги безготівкової оплати за паркування за допомогою мобільних телефонів  

Про це йдеться в повідомленні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, пишуть «Коментарі».

«Розроблені Мінрегіонбудом зміни до Правил паркування транспортних засобів щодо впровадження такого способу сплати, уряд схвалив на засіданні 25 червня», - йдеться у ньому.
У повідомленні пояснюється, що на даний момент існує оплата паркування оператору за допомогою паркоматів або в´їзних/виїзних терміналів і шляхом купівлі абонементу.
Однак, за словами фахівців, органи місцевого самоврядування та комунальні підприємства скаржаться, що для обладнання парковок паркоматами та терміналами необхідно витратити значні кошти, які в місцевих бюджетах відсутні, і термін окупності таких пристроїв дуже тривалий.
У Мінрегіонбуді навели дані, які свідчать, що в даний час у країні є потреба у встановленні менше 2 100 паркоматів і терміналів середньою вартістю близько 30 тис. гривень, що в цілому складе 63 млн гривень видатків бюджету.
У свою чергу сплата за паркування за допомогою мобільних телефонів та інших портативних технічних засобів не потребує залучення бюджетних коштів.
Крім того, запровадження такого способу оплати, за попередніми підрахунками, може щорічно поповнювати місцеві бюджети майже на 500 млн гривень від збору за місця для паркування транспортних засобів (в даний час цей показник становить 85 млн гривень).
Ці кошти, на думку фахівців міністерства, можуть бути спрямовані на розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури.
«Цей спосіб оплати є зручним як для водіїв, оскільки вони отримають можливість швидко сплатити фактичний час паркування, не переплачуючи при цьому зайві гроші, так і для органів місцевого самоврядування, які завдяки такому механізму оплати отримають можливість керувати процесом організації десятків тисяч місць для паркування», - йдеться в повідомленні.
У міністерстві впевнені, що ще один «плюс» «мобільного паркування» полягає в тому, що доходи від сфери паркування в повному обсязі будуть надходити до бюджетів, адже такий вид сплати виключає приховування реального надходження коштів, і в результаті дохід від цього бізнесу вийде з тіні.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus