УКРАЇНА

04:20

21.05

Влада

Торги по «Криворіжсталі» почнуть з 3,8 млрд. гривень

0

Фонд державного майна визначив стартову ціну 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» (Дніпропетровська область) у сумі 3 806 млн. гривень. Про це повідомляють «Українські Новини».

Зараз ФДМ готує додаткові умови конкурсу з продажу 93,02% комбінату, які поки ще не затвердив глава конкурсної комісії Вадим Васильєв. У випадку підготовки цих умов конкурс може бути оголошений уже завтра, 12 травня, після публікації в офіційній газеті ФДМ «Відомості приватизації».

Нагадаємо, що, 7 квітня 2004 року Міністерство промислової політики перетворило «Криворіжсталь» у відкрите акціонерне товариство зі статутним фондом 3,86 млрд. гривень.

У лютому нинішнього року компанія Tata Steel (Індія), яка входить до міжнародного холдингу Tata Group, зацікавилася придбанням «Криворіжсталі», і готовності витратити на купівлю комбінату до 1 млрд. доларів.

У квітні 2004 року комбінат «Северсталь» (Череповець, Вологодська область), який входить до трійки найбільших металургійних підприємств Росії, і є найбільшим у світі виробник сталі концерн Arcelor заявили про намір спільно брати участь у приватизації «Криворіжсталі».

2003 рік компанія «Криворіжсталь» закінчила з чистим прибутком 664,5 млн. гривень (після сплати дивідендів), збільшивши доход на 29,5% у порівнянні з 2002 роком до 7,5 млрд. гривень (близько 1,41 млрд. доларів).

«Криворіжсталь» є найбільшим виробником металопродукції в Україні з річним обсягом виробництва близько 6,3 млн. тонн прокату.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus