УКРАЇНА

13:04

21.06

Влада

ВР ухвалила новий закон про третейські суди

0

Верховна Рада України ухвалила в новій редакції Закон України «Про третейські суди (арбітраж)», врахувавши всі пропозиції президента України. За нову редакцію закону проголосували 317 з 425 народних депутатів, зареєстрованих у залі, повідомляють «Подробиці».

Цей закон регулює порядок створення і діяльності третейських судів (арбітражу) в Україні і встановлює вимоги щодо третейського розгляду з метою захисту майнових і немайнових прав і охоронюваних інтересів фізичних і юридичних осіб. У третейський суд за згодою сторін може бути переданий будь-який спор, що виникає в цивільних і господарських правовідносинах, крім випадків, передбачених законом. Дія закону не поширюється на міжнародний комерційний арбітраж.

Президент вважав неприйнятним порядок, за якого юридична особа, котра створила постійно діючий третейський суд, у семиденний термін з дня його створення направляє в Головне управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласні, Київське і Севастопольське міські управління юстиції за місцезнаходженням цього постійно діючого третейського суду повідомлення про його створення, скріплене підписом керівника і круглою печаткою цієї юридичної особи - засновника третейського суду, а також документи, визначені законом, що розглядається. Президент пропонував виключити цю норму, а натомість доповнити закон новою статтею, у якій передбачити державну реєстрацію постійно діючого третейського суду, вважаючи, що це посилить контроль з боку держави над діяльністю таких третейських судів. Депутати погодилися з цим.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus