УКРАЇНА

16:51

20.05

Влада

Село забуте і роздавлене податками

0

Аграрні реформи в Україні не були наповнені економічним змістом. Таку думку висловив сьогодні на парламентських слуханнях міністр аграрної політики Віктор Слаута, повідомили «proUA» у прес-службі Кабміну.

«Ми приймаємо досить конкретні законодавчі акти, – зазначив Слаута, – але значна кількість законопроектів нині не спрацьовує, що, відповідно, не забезпечує комплексного вирішення невідкладних проблем на селі». На думку міністра агрополітики, держава недостатньо підтримує аграрний сектор економіки.

Крім того, теперішня система оподатковування аграрного сектора, на думку Слаути, потребує негайного вдосконалення, оскільки свого часу це був вимушений захід, який спрацював як специфічна форма підтримки сільгоспвиробника; нині ж його потрібно замінити більш адекватною системою оподатковування. Зменшення податкового навантаження має активізувати діяльність сільгоспвиробництв, а відповідні законопроекти, за словами Віктора Слаути, уже підготовлені.

Нагадаємо, що сьогодні у Верховній Раді – День Уряду. Одним з питань порядку денного є доповідь міністра аграрної політики Віктора Слаути про дотримання вимог законодавства щодо підтримання агропромислового виробництва і пріоритетності соціального розвитку села в Україні у 2004 році.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus