УКРАЇНА

14:53

24.05

Влада

Жити біля військових баз – небезпечно

0

Міністр оборони Євген Марчук заявив, що існує потенційна загроза населеним пунктам, які розташовані біля військових баз, оскільки сусідство між ними дуже близьке. Про це повідомляють «Факти, ICTV».

Як відзначив міністр, біля деяких військових баз дуже близько розташоване приватне житло. «Це ж хтось мав забороняти?», – сказав він. Глава оборонного відомства також відзначив, що житловий сектор наблизився до деяких військових складів на 50-70 метрів, хоча припустима мінімальна дистанція становить 300-500 метрів.

Ця проблема, за слвоами Марчука, актуальна і для великих українських міст. «Абсурд, коли велике місто межує з базою, тобто загроза населеному пункту дуже велика», – сказав міністр і додав, що один з таких військових складів у Харківській області безпосередньо межує з місцевою електростанцією. «Ми вже давно ним займаємося (цим складом – Авт.)», – сказав Марчук. Однак, за його словами, потрібно близько 4-6 років, щоб фізично вивезти всіі боєприпаси. «Але питання – куди вивозити?», – сказав міністр. За його словами, багато військових баз розташовані безпосередньо у великих українських містах, що також неприпустимо.

Крім того Марчук повідомив, що жодне з 184 військових сховищ в Україні не відповідає необхідним міжнародним нормам безпеки, зокрема, у них зруйновані огорожі, відсутні земляні вали, застаріла або відсутня система сигналізації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus