УКРАЇНА

08:04

20.04

Влада

Костенко: за вибух відповідальні уряд і Марчук

0

Народний депутат Юрій Костенко вважає, що за події під Мелітополем відповідальність має нести уряд і міністр оборони. Про це «proUA» повідомили в прес-службі УНП.

Трагічні події під Мелітополем Костенко, в першу чергу, пов’язує із недофінансуванням Збройних сил України та з тим психологічним настроєм, який складається у Збройних силах у зв’язку із величезним скороченням без відповідного матеріального забезпечення. “Військовослужбовці про це знають, і такий психологічний стан призвів до порушення їх посадових обов’язків та до виникнення надзвичайних ситуацій”, – зазначив Костенко.

За словами Костенка, ситуація під Мелітополем свідчить про “системну кризу, яка стосується не лише України, а й більшості пострадянських держав – згадайте аналогічну ситуацію під Владивостоком в Росії, коли майже тиждень вибухали військові склади”. Відтак депутат вважає, що питання щодо ситуації у Збройних силах потрібно розглянути на дні уряду, з урахуванням висновків, які будуть зроблені комісією з розслідування ситуації щодо вибухів на складі боєприпасів.

Секретар парламентського комітету з питань безпеки та оборони Георгій Манчуленко вважає, що Збройні сили складають загрозу життю та здоров’ю українських громадян. “З подій в Артемівську не було зроблено висновків. Як на мене, потрібно створити міжвідомчу комісію, яка би зайнялася вивченням ситуації на всіх складах ракетно-артилерійського озброєння, яких в Україні є більше двохсот”, – вважає депутат. Він також додав, що не розуміє слів Марчука про те, що трагедія під Мелітополем є наслідком не проведення реформ в ЗСУ, оскільки, за словами депутата, “підтримання порядку, дисципліни та високого ступеню техніки безпеки на таких об’єктах – повсякденна вимога життєдіяльності Збройних Сил будь-якої країни, в тому числі і України”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus