УКРАЇНА

07:55

21.05

Влада

Україна та Узбекистан – за необмежену вільну торгівлю

0

Україна та Узбекистан зацікавлені у тому, щоб існуюча між двома країнами зона вільної торгівлі почала функціонувати без обмежень та вилучень. Такої думки дійшли сьогодні в Києві прем’єр-міністр України Віктор Янукович та міністр закордонних справ Республіки Узбекистан Садик Сафаєв, який перебуває в Україні з візитом. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Кабінету Міністрів.

Віктор Янукович запропонував узбецькій стороні, враховуючи існуючі українські потужності, розглянути можливість збільшити в 2,5-3 рази обсяги транзиту територією України бавовни. Крім того, керівник українського уряду порушив питання про створення у галузі легкої промисловості спільних українсько-узбецьких підприємств, до роботи яких також можуть бути залучені європейські країни.

Сторони також підтвердили зацікавленість у подальшому збільшенні товарообігу.

Санаєв запросив прем’єр-міністра України відвідати Узбекистан з офіційним візитом.

Довідка. За минулий рік товарообіг України з Узбекистаном склав понад 250 млн. доларів США та збільшився порівняно з 2002 роком на понад 140 млн. доларів. При цьому експорт склав майже 90 млн. доларів, а імпорт – понад 160 млн. доларів.

За січень-березень цього року товарообіг склав понад 35 млн. доларів, що більше за аналогічний період минулого року майже на 6 млн. доларів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus