УКРАЇНА

16:46

23.04

Влада

Базу боєприпасів незабаром загасять

0

В зоні бази боєприпасів залишаються два осередки пожежі. Шість пожежних танків ГПМ-54 готуються до гасіння вогню після того, як бойова машина розмінування створить проходи для пожежних танків. Станом на 11.00 інтенсивність вибухів на майданчиках збереження боєприпасів зменшилася до 1-2 на годину. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

Протягом останніх трьох діб військові сапери вилучили понад 1200 вибухонебезпечних предметів в зоні вибухів боєприпасів в Запорізькій області. Головні зусилля саперів зараз зосереджені на очищення від вибухонебезпечних предметів 30-кілометрового відрізку залізничного полотна, смуги на відстані 50 метрів з обох боків вздовж всієї колії, а також автомобільної міжнародної траси.

Практично завершено перевірку всіх населених пунктів на наявність вибухонебезпечних предметів. Сьогодні, за заявками місцевих органів влади, передбачається вилучення близько 10 таких предметів.

Загальна площа території, що підлягає очищенню, має радіус 10 кілометрів і площу 78,5 квадратних кілометрів. Відновлювальні військові бригади працюють у 8 населених пунктах. Всього в районі надзвичайної події працюють понад 1000 військовослужбовців частин і з’єднань Збройних Сил України та понад 150 одиниць інженерної та спеціальної техніки.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus