УКРАЇНА

12:45

20.06

Влада

Митників звільнятимуть з посад через черги на кордонах

0

Українські та польські митники підписали протокол, яким передбачено зменшення черг біля пунктів пропуску, пришвидшення процедури огляду вантажівок та ритмічності роботи пунктів пропуску. Зокрема, згідно з підписаною угодою, за утворення черг на кордоні передбачена відповідальність обох сторін, у тому числі й звільнення із займаних посад, повідомляє «Обком».

В угоді, яку підписали начальник Західної регіональної митниці Тарас Козак та директор митної палати у Перемишлі Марек Каханя, йдеться про відкриття додаткових смуг на пунктах пропуску та визначення мінімальної кількості вантажних автомобілів, які повинні пройти за добу. Загалом прикордонно-митний контроль за одну добу повинен пройти не менше 1 060 автомобілів.

А з понеділка, 10 травня, як експеримент, у пунктах пропуску україно-польського кордону (Шегинях, Краковці, Ягодині, Рава-Руській) діє спільний митний огляд автомобілів, які перетинають кордон смугою спрощеного контролю.

«Це проводитимуть з метою створення належних умов для осіб, які перетинають державний кордон по смузі спрощеного руху. Митний контроль вони проходитимуть лише раз, і, по-друге, смуга спрощеного руху продовжується одночасно на польську сторону», - зазначив начальник застави Мостиського прикордонного загону Василь Шило.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus