УКРАЇНА

02:38

22.06

Влада

Суд підтвердив право ІСД на покупку Huta Czestochowa

0

Окружний суд Ченстохова 7 травня своєю постановою підтвердив, що Корпорація «Індустріальний союз Донбасу» має повне право опротестувати рішення організаторів конкурсу на приватизацію меткомбинату Huta Czestochowa, повідомили «proUA» у прес-службі ІСД.

Крім того, постанова суду також підтверджує, що відхилення пропозиції ІСД на покупку меткомбинату Huta Czestochowa відбулося з порушенням закону і всупереч критеріям, поданим в умовах конкурсу.

Суд визнав за ІСД право на задоволення своїх вимог щодо майна Huta Czestochowa і встановив заборону на продаж підприємства та його дочірніх компаній іншим суб’єктам.

Припинення конкурсу, яке запропонував Міністр Держмайна Польщі Збігнев Канєвський у день його відставки, не спричинить за собою зміни вимог ІСД. Вимоги ІСД залишаються колишніми і корпорація буде мати право на їхнє задоволення відповідно до діючого польського законодавства. Рішення суду по забезпеченню для ІСД майна меткомбианату і часток у товариствах, утворених на його базі, свідчить про те, що організація і проведення нового конкурсу не має змісту.

При цьому, скасування вимог ІСД може відбутися тільки в тому випадку, якщо корпорації ІСД буде надана можливість вести ексклюзивні переговори на покупку меткомбинату.

Як повідомлялося, напередодні своєї відставки, уряд Республіки Польща ухвалив рішення скасувати приватизаційний конкурс із продажу меткомбинату Huta Czestochowa і провести новий.

Рішення польського уряду скасувати конкурс викликало критику з боку ІСД. У корпорації висловили сумнів в юридичній коректності ухваленого рішення.

Наприкінці лютого міністр держмайна Польщі Збігнев Канєвський повідомив про вибір британсько-індійської LNM Group інвестором для Huta Czestochowa S.A незважаючи на рішення конкурсної комісії, яка одноголосно проголосувала за оферт ІСД та рекомендувала урядові вибрати як інвестора українську корпорацію. ІСД, своєю чергою, висловив протест із цього приводу і заявив про готовність відстоювати свої права в суді.

Президент України Леонід Кучма доручив прем’єр-міністрові Віктору Януковичу розібратися в ситуації навколо приватизації Huta Сzеstосhоwа S.A. Для виконання цього доручення В.Янукович направив лист польському прем’єрові Лешеку Міллеру, у якому, зокрема, назвав дискримінаційним рішення про відмовлення корпорації ІСД у приватизації польського метпредприємства.

Процес приватизації Huta Czestochowa S.A А.Кваснєвський узяв під особистий контроль.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus