УКРАЇНА

12:45

20.06

Влада

Марчук не звітуватиме у ВР про події під Мелітополем?

0

У вівторок Верховна Рада планує заслухати інформацію членів уряду стосовно ситуації навколо вибуху складу боєприпасів під Мелітополем. Однак голова комітету ВР з питань безпеки та оборони Георгій Крючков заявив, що швидше за все депутати утримаються від розгляду питання відповідальності посадовців. Про це Крючков заявив в інтерв’ю «Німецькій хвилі».

За словами народного депутата, запропонований порядок обговорення мелітопольської події передбачає виступ міністра з надзвичайних ситуацій з поясненням обставин та причин загорання сховищ. Доповідь керівника оборонного відомства та колишнього секретаря Ради національної безпеки та оборони Євгена Марчука не запланована.

Георгій Крючков зазначив, що не слід все зводити до відповідальності міністра, хоча б тому, що на утилізацію зброї з потрібних 900 мільйонів гривень бюджет виділив лише 30 мільйонів.

На думку народного депутата, питання встановлення та покарання винних вирішуватимуться на засіданні Ради національної безпеки та оборони, яке відбудеться після завершення роботи спеціальної комісії.

У свою чергу член фракції ”Наша Україна” Георгій Манчуленко припускає, що реакція Верховної Ради на події під Мелітополем буде пасивною, оскільки парламентська більшість, намагатиметься відволікти увагу від масштабів занедбаності країни.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus