УКРАЇНА

06:14

25.05

Влада

Керівник “Свободи” звинувачує Кучму у нападах на ЗМІ

0

Президент радіо «Вільна Європа/"Радіо Свобода» Томас Дайн заявляє, що ситуація зі свободою слова в Україні є найбільшим розчаруванням на усьому пострадянському просторі.

Виступаючи у Центрі Вудро Вільсона, Дайн зазначив, що у переддень виборів президент Кучма придушує свободу слова.

«Україна обиратиме нового президента в жовтні. Але Кучма вирішив залишити своїх дружків при владі. Він із жорстокістю накинувся на незалежні ЗМІ – і його головна ціль «Радіо Свобода», - сказав Дайн.

«У лютому, наша головна ретрансляційна мережа в Україні, після переходу під контроль оточення Кучми, викинула нас з ефіру. У березні київська радіостанція, яка за два дні до того почала трансляції «Свободи», зазнала нальоту та закриття з боку влади», - додав Дайн.

Він також нагадав, що «у ті ж дні директор іншої станції був убитий в автоаварії на шляху на зустріч до представників «Свободи».

На думку Дайна, «Україна з 48 мільйонами високо освіченого населення мала потенціал стати однією з великих націй Європи». “Однак, під корумпованим керівництвом президента Леоніда Кучми, перед Україною постали складнощі» – сказав він.

За словами Дайна, адміністрація Кучми агресивно зруйнувала демократичний процес, найнявши армію для проведення брудних PR-кампаній та відразних операцій.

“Не дивно, що у Держдепартаменті США та ЄС з’явився вислів «втома від України», - заявив Томас Дайн.

Дайн перед цим розкритикував ситуацію зі свободою слова в колишній Югославії. «Однак у порівнянні із ситуацією у колишньому СРСР екс-Югославія виглядає як Швейцарія», - зазначив він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus