27.02

Влада

Ребров і Скрипник – чемпіони

0

Ще два українських футболісти, які грають у закордонних клубах достроково здобули чемпіонські титули. Це футболіст бременского «Вердера» (чемпіонат Німеччини) Віктор Скрипник і гравець стамбульського клуба «Фенербахче» (чемпіонат Туреччини) Сергій Ребров. Про це повідомляє «UA-футбол » .

Досить рано – за два тури до фінішу – визначився чемпіон Німеччини. Це тим більше дивно, якщо врахувати, що кращою командою бундесліги стала не мюнхенська «Баварія». Утім, мюнхенці стали безпосередніми учасниками коронації найкращої команди країни – бременського «Вердера». Перед матчем команда Скрипника випереджала баварців на 6 очків, і у випадку поразки інтрига в боротьбі за «Срібну салатницю» загострювалася б до межі. Але вже до кінця першого тайму чемпіон став відомий достроково. Зненацька для багатьох «Вердер» буквально деморалізував «Баварію», забивши в її ворота три м’ячі, що залишились без відповіді. Правда, хазяї не здалися, і незабаром після перерви змогли забити гол, але він став лише голом престижу.

Водночас у Туреччині клуб Реброва «Фенербахче» переміг «Денизлі-спор» з рахунком 4:0, і за один тур до фінішу чемпіонату п’ятнадцятий раз у своїй історії одержав перше місце.

Нинішній сезон став рекордним за кількістю нагород в українських футбольних легіонерів. Ребров – переміг у Туреччині, Андрій Шевченко – у складі «Мілана» у чемпіонаті Італії. Віктор Скрипник – у «Вердері» у Німеччині. Олег Ящук - у складі «Андерлехта» у Бельгії.

Рекордсменом по числу перемог у різних європейських першостях є нинішній тренер київського «Динамо» Олексій Михайличенко. Він був чемпіоном Радянського Союзу, Італії, а також Шотландії.

Джерело: proUA