УКРАЇНА

22:07

22.05

Влада

Кучма: Європа не повинна забувати, що її врятувала й Україна

0

«Європа не повинна забувати, що її врятувала й Україна в ті лихоліття, коли криваві диктатори намагалися поєднувати її на основі ненависті, рабства і насильства», - заявив президент України Леонід Кучма, привітавши в Національному палаці «Україна» у Києві учасників святкувань з нагоди Дня Перемоги.

Як зазначив Л.Кучма, «мирна і респектабельна Європа сьогодні тріумфує, втілюючи споконвічний принцип союзника на основі гуманізму, взаємоповаги і взаємовигоди. Ми вітаємо цей доброчинний, епохальний акт єднання».

«Але ж Україна взяла на себе один з основних ударів смертельної боротьби з гітлерівським нацизмом, заплативши за це 8 мільйонів життів», - заявив президент.

«Осмислюючи Велику Перемогу, ми не повинні забувати, що фашизм виріс на ґрунті національної нетерпимості і ненависті, на знищенні фундаментальних цінностей людства», - наголосив президент України. «Тому беручи уроки в історії, нам варто свято берегти міжнаціональну і суспільну згоду як ідеал демократії», - зазначив він. «Світ в українському суверенному будинку - це найбільше завоювання, що дає нам віру в майбутнє», - наголосив Леонід Кучма.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus