УКРАЇНА

20:51

27.05

Влада

Ситуація в Мелітопольскій області стабілізувалася

0

Ситуація в населений пунктах, що постраждали від пожежі на складах боєприпасів у Мелітопольському районі Запорізької області, за даними на ранок неділі стабілізувалася. Повернулися у свої дома всі жителі сіл 10-км зони навколо артилерійської бази в селі Новобогданівка. Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомила прес-секретар віце-прем’єра Андрія Клюєва Ганна Тимченко.

За її словами, на ранковому засіданні спеціальної державної комісії А.Клюєв дав завдання силам Міноборони, МінНС, МВС провести очищення території і розмінування снарядів на території 5-км зони до 12.00 неділі для того, щоб уже з цієї години почати повернення у свої будинки евакуйованих з 5-км зони.

«Відселені села 5-км зони після відновлення нормального становища мають стати на порядок краще, ніж були до цього. Таке розпорядження президента і прем’єра, і ми зобов’язані його виконати», - наголосив А.Клюєв.

Також він зазначив: «Головна задача місцевої влади - люди, а також відшкодування матеріального збитку, ремонтні роботи, повний благоустрій 5-км зони».

За оперативними даними, на сьогодні на евакопунктах знаходилося 2101 людей. Вони забезпечені всім необхідними.

А.Клюєв віддав розпорядження щодо поховання загиблих і померлих у результаті надзвичайної події. Як повідомлялося, у результаті осколкового поранення в голову в районі артилерійської бази загинув працівник охорони складів, ще 4 осіб померли з причин, не пов’язаних з ураженням снарядом, який розірвався.

Четверо потерпілих у результаті вибухів знаходяться в лікарнях.

З числа евакуйованих сім осіб із загальними захворюваннями госпіталізовані. Крім того, у госпіталі та лікарні знаходяться 12 дітей з ГРЗ.

У Мелітополі станом на ранок відновлене газопостачання близько 20 тис. квартир. Повне відновлення газопостачання в місті очікується в понеділок увечері.

Після засідання спецгоспкомісії А.Клюєв взяв участь у святкових заходах з приводу 9 травня в Мелітополі і поздоровив ветеранів із Днем Перемоги. У Мелітополі на сьогодні проживає близько 15 тис. ветеранів і учасників війни.

Станом на ранок неділі, вибухи на артилерійській базі під Мелітополем у Запорізькій області лунають з частотою один раз на годину. Як повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» начальник центра громадських зв’язків головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області Микола Сопін, у цей час співробітники МінНС ведуть серед місцевих жителів роз’яснювальну й агітаційну роботу для того, щоб вони не чіпали снарядів, які впали на землю в районі надзвичайної події .

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus