УКРАЇНА

09:59

21.05

Влада

Помічників депутата Філенка звільнили

0

Помічники народного депутата блоку «Наша Україна» Володимира Філенка – Іван Варченко і Євген Золотарьов – звільнені з-під варти в Харкові. Про це «Українським Новинам» повідомила прес-служба Харківської обласної державної адміністрації.

За словами прес-служби, прокурор Київського району Харкова опротестував постанову судді Київського районного суду Харкова, відповідно до якого на Варченка і Золотарьова накладено адміністративний арешт терміном 10 і 15 діб відповідно. Прокурор Харківської області Василь Синчук доручив переглянути питання утримання під вартою Варченка і Золотарьова, з огляду на те, що суворість накладеного на них адміністративного стягнення не відповідає характерові вчиненого ними порушення. Протест розглянув суддя Володимир Плетньов, який пом’якшив покарання, зменшивши термін перебування Варченка і Золотарьова під адміністративним арештом до трьох діб. Таким чином, у суботу в 11:00 Золотарьов і Варченко звільнені з-під варти.

Нагадаємо, що вчора близько 100 прихильників блоку «Наша Україна» вимагали в будинку Харківської облдержадміністрації звільнення з-під арешту Варченка і Золотарьова.

6 травня 2004 року Київський районний суд Харкова присудив Варченка і Золотарьова до 10 і 15 діб адміністративного арешту відповідно за організацію несанкціонованої масової акції в Харкові.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus