УКРАЇНА

22:05

18.01

матеріали по темі:

Влада

Людмилу Кучму цінують в ЮНЕСКО

0

Дружина президента України Людмила Кучма отримає почесне звання «Спеціальний посланець ЮНЕСКО у справі сприяння молодим талантам». Про це йдеться у листі на її адресу від генерального директора ЮНЕСКО Коїчіро Мацуури, повідомили «proUA» в прес-службі президента.

За словами Коїчіро Мацуури, таке рішення він ухвалив під враженням від активної діяльності Людмили Кучми в рамках Національного фонду «Україна – дітям», спрямованої на підтримку талановитої молоді. Підтвердженням цього є проведення концерту молодих лауреатів Міжнародного конкурсу пам’яті Володимира Горовця у штаб-квартирі ЮНЕСКО, організація міжнародного заходу на підтримку молодих талантів, який відбудеться влітку у молодіжному центрі Артек.

У листі йдеться також про те, що присвоєння цього почесного звання ЮНЕСКО Людмилі Кучмі є визнанням її відданості сприянню талановитій молоді і досягнення вагомих результатів у цій справі.

Коїчіро Мацуура також підкреслив, що ЮНЕСКО зацікавлене в тісній співпраці з Людмилою Кучмою у справі всебічної координації програм ЮНЕСКО з підтримки талановитої молоді в країнах Центральної та Східної Європи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus