УКРАЇНА

17:28

22.04

Влада

Військові входять в зону вибухів

0

Військові вже розпочали очистку територій від вибухенобезпечних предметів на підступах до зони вибухів боєприпасів у Запорізькій області. Для подолання надзвичайної ситуації в селищі Мирне, що за 7 кілометрів на північ від центру вибухів розгорнуто польовий табір, де зосереджено спеціальну техніку та особовий склад Збройних Сил України. Про це повідомили «proUA» в прес-службі Міністерства оборони.

Зокрема, передбачається задіяти 11 груп розмінування, 7 з яких вже прибули до табору. Передбачається, що до робіт буде залучено до 10 одиниць інженерної техніки розгородження та 2 пожежних танки. В район польового табору також прибули і російські фахівці зі спеціальним обладнанням для гасіння пожеж на об’єктах такого типу, про що була відповідна домовленість між міністрами оборони України та Російської Федерації.

Задля безпеки територію навколо артилерійської бази оточено в радіусі 5 кілометрів.

Представники штабу з подолання надзвичайної ситуації побували у п’яти селах, які розташовані навколо зони вибухів, зустрілися з мешканцями, які не побажали залишати домівки, а також здійснили попередню оцінку характеру пошкоджень житлових та адміністративних будівель. Зокрема, встановлено, що більшість будинків отримали незначні пошкодження. Для закупки скла та шиферу і проведення невідкладного ремонту будівель Міністерство оборони вже виділлило 200 тисяч гривень.

Станом на 16.00 в районі вибухів спостерігається зменшення вдвічі інтенсивності вибухів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus