УКРАЇНА

16:19

19.02

Влада

«Свобода» повертається в FM-ефір

0

Відтепер передачі радіо «Свобода» транслюватимуться в ефірі вінницького радіо «Такт» на частоті 103,7 FM. Ця радіостанція стала першою в Україні, яка погодилася на співробітництво зі «Свободою» після відмови радіо «Довіра» транслювати її програми. Про це повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

Найбільш потужна радіостанція у Вінниці «Такт» транслює програми у Вінницькій області, а також населених пунктах Хмельницької, Житомирської, Черкаської, Одеської областей. Її також можна слухати в Молдові.

У будні дні, з понеділка по п’ятницю, «Свобода» буде мовити на «Такті» з 6.30 до 7.30 і з 20.00 до 23.00, а також транслювати короткі випуски новин на початку кожної години з 8.00 до 19.00.

У суботу «Свобода» виходитиме з 6.00 до 7.00 і з 20.00 до 22.00, у неділю – з 20.00 до 23.00.

Нагадуємо, що 17 лютого 2004 року програми радіо «Свобода» перестали виходити в FM-діапазоні на хвилі радіостанції «Довіра». Своє рішення «Довіра» мотивувала тим, що інформаційна продукція «Свободи» не вписується в її концепцію. Після цього програми радіо «Свободи» вирішило транслювати радіо «Континент». На початку березня в радіостанції «Континент» конфіскували радіопередавач і устаткування. «Континент» також транслював програми радіо «Голос Америки», «Німецька хвиля», «Бі-Бі-Сі».

У зв’язку зі зникненням «Свободи» з FM-ефіру міжнародні організації заявляли про тиск на свободу слова в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus