УКРАЇНА

02:26

28.05

Влада

Кушнарьов не схвалює арешт 2 помічників нардепа

0

Голова Харківської обласної державної адміністрації Євген Кушнарьов просить Апеляційний суд Харкова переглянути рішення в справі про арешт помічників депутата Верховної Ради Володимира Філенка - Івана Варченка і Євген Золотарьова, повідомляють «Українські Новини».

За словами представника прес-служби держадміністрації Харківської області, Кушнарьов направив листи на ім’я голови Апеляційного суду Харкова Василя Бринцева і прокурора Харківської області Василя Синчука з приводу рішення Київського районного суду Харкова, відповідно до якого Варченко і Золотарьов арештовані.

«Аж ні як не ставлячи під сумнів дії правоохоронних органів і рішення суду, вважаю, що ця акція не несла в собі загрозу суспільному порядкові і не принесла матеріальних збитків», - йдеться в листі Кушнарьова.

Кушнарьов також просить розглянути рішення Київського районного суду Харкова з метою оцінки відповідності винесеного покарання і ступеня ваги зробленого правопорушення.

Як повідомлялося, Київський районний суд Харкова присудив Варченка і Золотарьова до 10 і 15 діб адміністративного арешту за організацію несанкціонованої масової акції в Харкові.

Варченко і Золотарьов притягнуті до відповідальності за статтею 185 частині 1 Адміністративного кодексу - порушення порядку організації і проведення зборів, вуличної ходи і демонстрацій.

Співробітники міліції затримали Варченка і Золотарьова в середу, обвинувативши їх в організації несанкціонованої масової акції в Харкові 1 травня.

1 травня в Харкові відбулась акція під гаслом «Остання сорочка для Януковича».

Під час акції прихильники опозиції на головній міській площі Харкова зняли із себе сорочки і, склавши них на спеціальний щит, віднесли до будинку Державної адміністрації Харківської області.

Філенко є депутатом ВР від «Нашої України».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus