УКРАЇНА

02:27

22.06

Влада

Рейтинг єдиних кандидатів – 30% і 18%

0

За словами керівника Соціологічної служби Національного інституту стратегічних досліджень Віктора Небоженка, 18% опитаних готові підтримати єдиного кандидата від влади, а 30% – єдиного кандидата від опозиції. Незалежного кандидата готові, за його словами, підтримати 10% опитаних, не бажають брати участь у виборах 11%, а 25% ще не визначилися, кого підтримають, повідомляє кореспондент «proUA».

Як зазначив Небоженко, 18% опитаних, які готові підтримати єдиного кандидата від влади, є резервом лояльного до В.Януковича електорату (в квітні рейтинг В.Януковича становив16,5%).

Натомість те, що за єдиного кандидата від опозиції готові підтримати 30%, свідчить, на думку Небоженка, про те, що В.Ющенко зможе отримати небагато додаткових голосів, якщо його підтримають всі опозиційні партії (рейтинг В.Ющенка в квітні становив 23,7%).

Також соціолог повідомив про те, що дослідники намагалися з’ясувати, чи обговорюють виборці кандидатів. За словами Небоженка, 9% опитаних бояться обговорювати кандидатів в президенти. “Як ці люди голосуватимуть – буде головним болем соціологів”, – говорить керівник Соціологічної служби НІСД. Лише 57% опитаних заявили, що для них не є проблемою обговорення кандидатів. Тридцять чотири відсотки респондентів обрали відповідь “складно відповісти”, що, на думку Небоженка, свідчить про те, що в свідомості третини електорату є конфлікт у сприйнятті громадської думки.

Керівник Соціологічної служби НІСД також повідомив про те, як дослідження виявляє можливі впливи адмінресурсу на виборах, зокрема як це відбувається в бюджетних організаціях. Відтак, 3,3% опитаних зазначили, що на роботі їх керівники підштовхують голосувати за В.Ющенка, а 4,7% – за В.Януковича. “Це свідчить про те, що або адмінресурс диференціюється, або буде сам ухвалювати рішення”, – говорить Небоженко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus