УКРАЇНА

19:57

21.04

Влада

В Україні введуть житлові сертифікати

0

Держкомісія з цінних паперів і фондового ринку України, Мінфін і Мінекономіки за участю силових відомств і Держкомітету з будівництва та архітектури мають до липня розробити механізм випуску житлових сертифікатів (облігацій) і формування їхнього ринку для вирішення проблеми забезпечення житлом військовослужбовців і посадових осіб, які мають вислугу понад 25 років, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Таке доручення міститься в постанові Кабінету Міністрів №538 від 29 квітня, якою затверджена в новій редакції комплексна програма забезпечення житлом військовослужбовців, осіб рядового і командного складу органів внутрішніх справ, кримінально-виправної системи, посадових осіб митних органів та членів їхніх родин.

У разі потреби міністерства і відомства мають направити уряду проекти відповідних нормативних і законодавчих актів з питань введення житлових сертифікатів або облігацій, розробки механізмів залучення державних пільгових довгострокових і іпотечних кредитів, страхових резервів і кредитних ресурсів комерційних банків для будівництва або придбання житла військовослужбовцям.

Відповідно до нової редакції програми, уже в поточному році за рахунок довгострокового пільгового кредитування планується обсяг фінансування в розмірі 87,75 млн. грн., іпотечного кредитування - 53,59 млн. грн., випуску житлових сертифікатів або облігацій - 50,05 млн. грн. при загальному обсязі фінансування 790,79 млн. грн. (торік - 551 млн. грн.).

Наступного року надходження від цих джерел фінансування мають зрости на 34-55% - відповідно до 117,33 млн. грн., 81 млн. грн. і 77,39 млн. грн. при загальному зростанні фінансування програми до 821,4 млн. грн.

Очікується, що цього року в рамках комплексної програми буде побудовано або придбано 542,4 тис. кв. м житла, наступного - 551,1 тис. кв. м., тоді як минулого цей показник становив 452,3 тис. кв. м.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus