УКРАЇНА

08:45

24.05

Влада

Пожежу в епіцентрі вибухів локалізовано

0

Віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв після ранкового засідання штабу з ліквідації пожежі заявив, що сьогодні ситуація стабілізується, пожежу в епіцентрі вибуху локалізовано і є тенденція до скорочення території ураження, повідомляють «Факти, ICTV».

Водночас, з метою забезпечення безпеки людей, що мешкають на території навколо військової частини, було прийнято рішення про збільшення радіусу відселення до 10 км.

Як повідомила прес-секретар державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ганна Тимченко, яка знаходиться на місці події, понад 5000 людей, евакуйованих з 11 населених пунктів Запорізької області, зможуть повернутися до своїх домівок вже за кілька днів.

За словами Клюєва, сьогодні Кабінет міністрів України вирішив виділити кошти з резервного фонду уряду на ліквідацію наслідків НП. Сума уточнюється. Поки що йдеться про суму у 7 млн. гривень, повідомив він.

Клюєв повідомив, що станом на сьогоднішній ранок евакуйовані жителі 12 населених пунктів – всього 6 тисяч 963 людини. «Головне завдання – не допустити жертв», - підкреслив Клюев.

Віце-прем’єр також проінформував, що всіх евакуйованих розміщено в санаторіях, інтернатах й інших установах. Забезпечено їхнє триразове харчування.

«Наразі уточнюються розміри збитків», - відзначив Клюєв. Відповідаючи на питання про постраждалих, віце-прем’єр сказав, що на сьогодні загиблих – 5, з них четверо - внаслідок серцево-судинних захворювань, один (охоронець) – від осколкового поранення.

Крім того, госпіталізовано трьох постраждалих. З них – одного поранено, а двоє інших зазнали травм під час евакуації.

Клюєв зауважив, що на даний час спецтехніка здійснює візуальне обстеження зони НП. Результати свідчать, що «видимих осередків займання немає». До ліквідації пожежі притягнуто 21 піротехнічну групу МНС.

Клюєв також відзначив, що немає жодних хвилювань щодо нафтобази, розташованої неподалік від військової частини.

Одним з пріоритетних завдань для врегулювання ситуації у Запорізькій області віце-прем’єр назвав розчищення залізничних колій для того, щоб була можливість підтягувати спецтехніку для гасіння пожежі.

На магістральному газопроводі, пошкодженому вибухом вчора, ведуться ремонтні роботи. Є надія, що сьогодні вдень роботи закінчать і у Мелітополі буде відновлено газопостачання, сказав Клюєв. І додав, що системи життєзабезпечення Мелітополя працюють нормально. Налагоджено забезпечення мешканців міста продуктами харчування.

Відповідаючи на питання про причини вибуху, віце-прем’єр відзначив, що «існує кілька версій». Він не став їх називати, оскільки вони відпрацьовуються правоохоронними органами.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus