УКРАЇНА

06:13

28.05

Влада

У Мукачевому розігрують сценарій виключення України з Ради Європи?

0

Народний депутат Петро Олійник вважає, що події в Мукачевому замовили сили, які бажають виключення України з Ради Європи. Про це він заявив в інтерв’ю «Львівській газеті».

Як говорить Олійник, владу в Україні контролюють 2-3 клани, яких мало цікавить реакція, з боку міжнародних інституцій. “Не виключаю, що події у Мукачевому, де били народних депутатів і членів ОБСЄ, були бажаними для їх організаторів – Медведчука та Януковича. Ймовірно, вони розраховували на жорстку реакцію Заходу і, зокрема, на виключення України з Ради Європи. Тоді б Україна йшла дорогою авторитаризму, яка пролягає на Схід”, – говорить Олійник.

Водночас він вважає, що Парламентська Асамблея Ради Європи не повинна виключати Україну зі свого складу: “Ефективніше заблокувати економічні інтереси замовників мукачівського заколоту. Зокрема, відслідковувати їхні рахунки в банках, перевіряти їх легітимність, зменшити квоти на експорт продукції, яку вони виробляють”. Такий тиск, як зазначає депутат, змусив би “режисерів мукачівського сценарію усвідомити, що фінансові та промислові ринки Європи відкриті лише для країн, які визнають закон і живуть за європейськими стандартами”.

Олійник вважає, що в Мукачевому відпрацьовано варіант запровадження президентського правління, однак він сумнівається в тому, що президент Леонід Кучма піде на такий крок. Депутат також заявив, що ситуація в Мукачевому спричинена тим, що влада в Закарпатті зрощується з криміналітетом: “У Закарпатті начальник УМВС координує свої дії з кримінальним авторитетом. Якщо по всій країні правоохоронні органи лише частково співпрацюють із криміналом, то на Закарпатті відбулося стовідсоткове зрощення. Скажімо, тричі судимий рецидивіст “Чалий”, який займався розбоєм у Європі й Україні, є офіційним радником голови Закарпатської облдержадміністрації”. Якщо ситуація в Мукачевому не буде виправлена відповідно до закону, то, як заявив Олійник, в місті будуть організовані масові акції громадянської непокори.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus