УКРАЇНА

20:54

22.05

Влада

Ганна Герман поверне свободу слова в Кабмін?

0

Голова комітету ВР з питань свободи слова Микола Томенко висловив сподівання, що зміна прес-секретаря Глави Уряду на колишнього керівника київського бюро радіо «Свобода» Ганну Герман може стати ознакою початку процесу повернення радіостанцій ВВС і «Свобода» у київський ефір. Про це «proUA» повідомили в прес-службі “Нашої України”.

“Останній час у діяльності Кабміну був позначений створенням цілої серії конфліктних ситуацій щодо журналістів, які намагалися висвітлювати діяльність членів Уряду. Прем’єр-міністра та членів Уряду намагалися всіляко вберегти від прямого спілкування з журналістами,” – зауважив Микола Томенко, коментуючи зміну прес-секретаря глави уряду. Томенко висловив сподівання, що прихід на посаду прес-секретаря Ганни Герман змінить ситуацію, що склалася.

Парламентарій нагадав, що радіо ВВС і радіо «Свобода» не контролюються владою і є одним з небагатьох джерел альтернативної інформації для громадян України. Ці радіостанції транслювали свої програми в ефірі радіо “Континент”. 3 березня цього року мовлення “Континету” було припинене працівниками “Укрчастотнагляду”. “Досі голова Держтелерадіо Іван Чиж, який формально входить до команди Прем‘єр-міністра, стверджував, що наявність цих радіостанцій в радіоефірі Києва є загрозою інформаційній безпеці України,” – заявив Микола Томенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus