УКРАЇНА

10:03

21.05

Влада

Парламент Грузії змінив конституцію

0

Парламент Грузії дав згоду на введення в Аджарії прямого президентського правління. Також депутати на пленарному засіданні у четвер схвалили розпуск чинного парламенту аджарської автономії і місцевих органів влади - «Сакребуло» (законодавчі збори). За ухвалення рішення проголосували 137 депутатів, проти – один, повідомляє РІА «Новини».

Голова парламенту Ніно Бурджанадзе на засіданні висловила надію, що президентське правління вводиться в Аджарії лише на дуже короткий період і позачергові вибори в органи місцевої влади і самоврядування пройдуть у якнайкоротший термін.

Для ухвалення рішення про введення прямого президентського правління парламенту довелося внести конституційні зміни в закон про введення прямого державного правління, тому що в статті 73 конституції Грузії не були прописані повноваження президента у випадку розпуску місцевих органів правління і самоврядування в автономних республіках.

Відповідно до цієї зміни, прийнятої одноголосно, президент Грузії одержав повноваження на призупинення діяльності органів правління і самоврядування автономних республік, на розпуск органів правління і самоврядування у випадку виникнення небезпеки для територіальної цілісності держави та на введення на території автономій прямого президентського правління.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus