УКРАЇНА

06:17

23.05

Влада

Половина виборців в Україні тяжіє до Росії

0

Найбільший резерв підтримки матиме той кандидат, який зможе використати на свою користь голоси 44-50% виборців, які тяжіють до радянської ментальності. Так результати опитування Соціологічної служби Національного інституту стратегічних досліджень прокоментував в.о. першого заступника директора інституту Олександр Литвиненко, повідомляє кореспондент «proUA».

Організатори дослідження намагалися з’ясувати, як вплине на вибір кандидата в президенти його позиція щодо зовнішнього політичного курсу України. Відтак, підтримка кандидатов вступу України до ЄЕП позитивновплине на 32,5% опитаних, підтримка вступу до ЄС – на 39,4%, визначення Росії головним зовнішнім пріоритетом України позитивно вплине на вибір 50,3% опитаних.

Серед іноземних політичних лідерів найбільш важливою підтримкою для свого кандидата опитані назвали В.Путіна – 43,4%, Дж.Буша – 4,8%, Г.Шрьодера – 4,3%, О.Квасневського – 3,2%, О.Лукашенка – 1,8%, М.Саакашвілі – 0,1%.

Сестринськими назвали взаємини України і Росії 44,7% опитаних, 23,7% обрали слоган “Україна – не Росія”, 7,2% вказали відповідь “Україна – це Європа, а Росія – це Азія” і 5,6% опитаних вважають, що “Україна – це частина Росії.

Соціологічна служба НІСД опитала 1800 респондентів, похибка дослідження – 2,5%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus