УКРАЇНА

21:38

25.05

Влада

Посол України в РФ: російський мова залишиться мовою міжнаціонального спілкування

0

Російська мова безумовно залишиться мовою міжнаціонального спілкування країн СНД. Таку думку висловив в інтерв’ю РІА «Новини» посол України в РФ Микола Білоблоцький.

«Напевно, нерозумно б ми виглядали перед іншим світом, якщо б вибрали іншу мову для спілкування. От тільки не треба примушувати до того, щоб в усіх країнах СНД російську вивчали в обов’язковому порядку. За політиків це зробить життя», - сказав дипломат.

«Тому в мовному питанні варто виявляти терпимість, стриманість. І головне - не допускати перегинів у той або інший бік», - зазначив він.

«Усі прекрасно ще пам’ятають, як у радянські часи все підганялося під єдині стандарти, а національна самосвідомість витравлювалася. Постраждали від цього не тільки українці, але й інші народи», - сказав Білоблоцький.

«Так давайте більше не хвилювати один одного. Російську мова в Україні не забули і не забудуть. Думаю, що й в інших країнах Співдружності теж», - наголосив посол України в РФ.

В Україні проживає понад вісім мільйонів росіян, це більше 17% усього населення. Близько третини громадян України вважають російську мову рідною.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus