УКРАЇНА

11:36

24.04

Влада

«Енергоатом» прогнозує запуск 3-го блоку ХАЕС через 7 років

0

Добудувати і ввести в експлуатацію 3-й блок Хмельницької АЕС можна буде не раніше 2011 року. Про це повідомив директор Науково-технічного центру НАЕК «Енергоатом» Микола Власенко, повідомляє «Деловая Неделя». При цьому в Енергоатомі зазначають, що за оцінками російських фахівців введення блоку можливе не раніше 2013 року.

За даними «Енергоатому», блок має бути оснащений ректором типу ВВЕР-1000, оскільки саме його установка передбачалася проектом.

Одночасно, у випадку будівництва інших нових блоків на АЕС, на них будуть встановлюватися реактори з можливістю маневреного регулювання потужності.

Загалом, фахівці ще мають прорахувати економічну доцільність продовження термінів експлуатації блоків, що працюють зараз, будівництва нових атомних потужностей, а також можливість заміни одного блоку-"мільйонника», скажімо, трьома тепловими блоками по 300 Мвт.

Нагадаємо, що на сьогодні в Україні добудовуються два блоки – на Хмельницькій і Рівненській АЕС. 2-й блок ХАЕС намічено ввести в експлуатацію в серпні ц.р., 4-й РАЕС – у жовтні ц.р.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus