УКРАЇНА

16:49

20.05

Влада

Мін’юст підпише перші договори у сфері права з ісламськими країнами

0

Три міждержавні договори у сфері права планується підписати під час офіційного візиту до Тегерану Міністра юстиції України Олександра Лавриновича, який відбудеться наступного тижня з 10 по 13 травня. Про це було наголошено у ході зустрічі О.Лавриновича з Надзвичайним та Повноважним послом Ісламської Республіки Іран в Україні Бахманом Мобараке. Про це«proUA» повідомили в прес-службі Мін’юсту.

Як повідомив Міністр юстиції України, зазначені договори є першим кроком у встановленні міжнародно-правових відносин у галузі надання правової допомоги з країнами ісламського світу.

У ході зустрічі Послом Ірану Бахманом Мобараке було також наголошено, що підписання договорів у правовій сфері є запорукою стабільної співпраці України та Ірану в усіх інших галузях. Бахман Мобараке назвав зразковою роботу, яка була здійснена експертами обох країн щодо підготовки міждержавних договорів. На думку Посла, досвід цієї співпраці може бути використаний надалі у міждержавному та міжвідомчому співробітництві України та Ірану.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, у ході візиту, планується підписання договорів між Україною та Ісламською Республікою Іран про видачу правопорушників та про передачу засуджених осіб, що були парафовані у лютому 2004 року. А також Договору про правові відносини та правову допомогу в цивільних та кримінальних справах, парафованого 2 квітня 2004 року у ході візиту до Тегерану української делегації на чолі з керівником експертної групи з підготовки проектів міжнародних договорів про правову допомогу та правові відносини у цивільних та кримінальних справах, заступником Міністра юстиції України Лідією Горбуновою.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus