УКРАЇНА

18:42

25.06

Влада

Чечетов: Створення Енергетичної компанії затягується

0

Фонд держмайна (ФДМ) України вирішив розблокувати проведення зборів акціонерів енергокомпаній у зв’язку з тим, що створення національної акціонерної компанії (НАК) «Енергетична компанія України» затягується, повідомляє «UAtoday».

«Ми вже не погоджуємо проведення зборів акціонерів зі створенням енергокомпаній - я почав підписувати доручення на участь у зборах акціонерів представників держави», - повідомив у четвер голова ФДМ Михайло Чечетов.

Наприкінці квітня уже відбулися збори акціонерів енергопостачальних компаній «Дніпро-», «Запоріжжя-» і «Київенерго», в яких державі належать контрольні пакети акцій.

«Енергетичній компанії України», що створюється відповідно до підписаного в січні цього року указу президента країни, мають бути передані всі приналежні державі пакети акцій енергокомпаній, а також держпідприємства НЕК «Укренерго» і «Укрінтеренерго». Обговорюється також питання включення в неї ТЕЦ і низки інших компаній, однак через їх велику кредиторську заборгованість і загрозу банкрутства уряд заявив про необхідність до створення НАК ухвалити закон про реструктуризацію боргів у галузі.

Державі належать контрольні пакети акцій чотирьох з п’яти енергогенеруючих компаній і 14 з 27 енергопостачальних компаній, а також блокуючи пакети акцій ще п’яти обленерго.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus