УКРАЇНА

16:28

26.05

Влада

Буш знову просить грошей на Ірак

0

Президент США Джордж Буш звернувся до конгресу з проханням схвалити надання 25 млрд. доларів на потреби військових, які знаходяться в Іраку та Афганістані. Як причини запиту в заяві Білого дому приводяться «останні події і збільшення необхідності у військах», повідомляє «BBCRussian».

Напередодні президентських виборів, що пройдуть у США 2 листопада, Буш обіцяв не вимагати додаткових коштів для військових в Іраку. Тепер же Білий дім просить надати 25 млрд. доларів у «резервний фонд» з бюджету на 2005 рік. Цю суму просять на додаток до 160 млрд. доларів, виділених на Ірак і Афганістан раніше.

У заяві президента Буша говориться, що більш докладний запит із вказівкою статей витрат буде представлений пізніше, «коли можна буде точніше оцінити витрати».

Раніше США заявили про відмовлення від планів скоротити число військовослужбовців, які знаходяться в Іраку. Планувалося в травні довести число військових до 115 тисяч, однак потім було заявлено, що до 2006 року в Іраку будуть знаходитися 135 тисяч солдатів армії США.

Тільки в квітні в ході бойових дій в Іраку загинули 129 військовослужбовців США - це більше половини усіх втрат під час вторгнення військ союзників у березні-квітні 2003 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus