УКРАЇНА

20:38

21.06

Влада

Пунктів обміну валют стане менше?

0

За інформацією Національного банку України лише 60% пунктів обміну валюти виконали вимогу податківців і оновили касові апарати. Саме цим пояснюється те, що на травневі свята чимало українців стикнулися з проблемою обміну валют, оскільки більшість обмінників були закриті через відсутність у них оновлених реєстраторів розрахункових операцій, повідомили “Вісті” (УТ-1). Попередні апарати фіксували лише кількість операцій, але не обіг коштів.

Асоціація українських банків стверджує, що комерційні установи до нововведень були готові. Протидіяли цьому лише обмінні пункти, які працюють з банками за агентськими угодами. Саме до них є чимало претензій – надто занижений курс та тіньові схеми. Відтепер кожна операція стає прозорою, бо реєстратори мають фіскальну функцію.

Деякі столичні обмінники не відкрилися і до сьогодні, а в інших бракує гривні. Нижчими були і курси валют на 3-5 копійок від звичних.

Здешевлення валюти спеціалісти пояснюють традиційним впливом свят, а також впровадженням реєстраторів розрахункових операцій. Тепер власники обмінних пунктів захочуть повернути гроші витрачені на придбання касових апаратів.

У минулому році закрили кожний 10 обмінник і майже стільки ж відкрили в банках. Цього року, за прогнозами експертів, тенденція посилиться, бо до боротьби з порушниками приєдналися ще й податківці.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus