УКРАЇНА

00:56

26.04

Влада

Зростання прoмвиробництва в Україні може досягти 17% у 1 півріччі 2004 року

0

Зростання промислового виробництва України в першому півріччі 2004 року може становити 17% до аналогічного періоду минулого року порівняно з 12,4 відсотка, отриманими в січні-червні 2003 року, прогнозує міністерство економіки, судячи з результатів за перший квартал. Про це «proUA» повідомили в Мінекономіки України.

«У першому півріччі очікується приріст на рівні 17%. Галузями-лідерами залишаться машинобудування, металургія і харчова промисловість», - сказано в повідомленні управління міжгалузевого балансу Мінекономіки.

Як раніше повідомив Державний комітет статистики, у січні-березні 2004 року обсяг промвиробництва зріс на 18,8% до першого кварталу 2003 року, коли темпи приросту становили 10,7%.

За оцінками Мінекономіки, за першу половину 2004 року машинобудування зросте на 37,5% (у першому кварталі ріст на 46,3%), металургія й обробка металу - на 19,0% (18,8%), харчова промисловість - 17,5% (16,5%).

За оцінками Мінекономіки, ріст у машинобудуванні і металургії стимулюватиметься сприятливою кон’юнктурою на зовнішніх ринках, а в харчовій промисловості - збільшенням внутрішнього попиту завдяки підвищенню доходів населення. Очікується, що реальні доходи громадян за перше півріччя зростуть на 11%. «Очікується сприятлива кон’юнктура на традиційних зовнішніх ринках української машинобудівної продукції: передбачаються стабільні постачання продукції авіаційної промисловості на ринки Росії, Китаю, Ірану, країн Африки, Азіатського регіону, поступове збільшення експорту електронного устаткування в країни СНД», - сказано в повідомленні. Основними споживачами продукції металургії й обробки металу є Китай, країни Близького Сходу, СНД і Європейського Союзу.

Управління міжгалузевого балансу не повідомляє, яким, за уточненими оцінками, може бути зростання промвиробництва в цілому за 2004 рік і як це позначиться на динаміці валового внутрішнього продукту.

Відповідно до раніше оголошених прогнозів уряду, очікується, що в 2004 році темпи зростання промвиробництва можуть сповільнитися до 11,0% з 15,8% у 2003 році, а темпи збільшення ВВП - пришвидшитися до 9,5% з 9,3%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus