УКРАЇНА

07:57

21.05

Влада

СБУ співробітничає із 63 розвідками світу

0

Служба безпеки України встановила партнерські стосунки зі спецслужбами 63 країн. Про це голова СБУ Ігор Смешко повідомив в інтерв’ю, що розміщено на сайті спецслужби.

За словами Смешка, взаємодія СБУ з партнерськими іноземними спецслужбами пов’язано насамперед з боротьбою з міжнародною злочинністю, перекриттям каналів нелегальної міграції, контрабанди зброї і наркотиків. «Україну намагаються використовувати як транзитну територію для переправляння нелегальних мігрантів і наркотичних засобів із країн Південно-Східної Азії і Середнього Сходу в основному в Європу. Дуже поширилась зараз нелегальна торгівля зброєю, що може використовуватися також у терористичних цілях. У цих питаннях ми взаємодіємо як зі спецслужбами країн СНД, так і з західними спецслужбами», – сказав Смешко.

Керівник української спецслужби також вважає, що після приєднання Польщі до Євросоюзу роль СБУ зросте ще більше, оскільки наближення ЄС до кордонів України робить нашу країну більш привабливою для транзиту нелегальних мігрантів у Європу.

«На жаль, подробиці конкретних спільних операцій не підлягають розголошенню. Співробітництво з іноземними розвідками - одна із таємниць будь-якої спецслужби, яка найбільше охороняється . Тому вона захищена двосторонніми угодами, тобто будь-яка інформація про співробітництво не може бути надана без згоди іншої сторони», – наголосив Смешко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus