УКРАЇНА

00:43

23.05

Влада

Sasser уразив більш ніж 50 тисяч комп’ютерів в Україні

0

Український Антивірусний Центр (УАЦ), розроблювач комплексних систем антивірусного захисту, підбив перші підсумки епідемії, викликаної хробаком Worm.Win32.Sasser, в Україні. Про це «proUA» повідомили в прес-службі УАЦ.

За даними Українського Антивірусного Центру на сьогоднішній день кількість інцидентів, пов’язаних із хробаком Worm.Win32.Sasser, у нашій країні перевищило 50 тисяч. Імовірно, що четвер стане переломним днем і епідемія піде на спад, але на швидке її завершення розраховувати не варто.

Довідка: Worm.Win32.Sasser не має прямих деструктивних функцій, але заражений комп’ютер постійно виконує процедуру примусового перезавантаження, що практично цілком виключає можливість його нормального використання. Епідемія хробака Worm.Win32.Sasser може стати найбільшою за увесь час існування комп’ютерів.

Worm.Win32.Sasser являє загрозу для комп’ютерів з ОС Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003. Цей хробак розмножується по мережах, використовуючи уразливість у службі LSASS Microsoft Windows. Зараження комп’ютера цим вірусом відбувається без активної участі користувачів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus