УКРАЇНА

14:48

24.05

Влада

«Сармат» таки купив «Оболонь»

0

Вищий Господарський Суд України вiдхилив 30 квiтня касацiйну скаргу ЗАТ “Оболонь” на рiшення Господарського Суду Києва вiд 15 вересня 2003 року i постанову Київського Апеляцiйного Господарського суду вiд 19 грудня 2003 року. Про це «proUA» повідомили в прес-службі компанії “Сармат”.

Нагадаємо, що Господарський Суд Києва 15 вересня 2003 року визнав недiйсними пункти нової редакцiї статуту ЗАТ «Оболонь», затвердженого на загальних зборах акцiонерiв «Оболонi» 03 жовтня 2002 року. Цими нормами встановлювалися iстотнi обмеження прав акцiонерiв вiльно розпоряджатися своїми акцiями. Зокрема, акцiонер, який вирiшив продати свої акцiї, повинен був спочатку запропонувати їх самiй «Оболонi», потiм iншим акцiонерам, а в разi їх вiдмови пройти складну i тривалу процедуру погоджень продажу з менеджментом ЗАТ. Усi цi вимоги Господарський Суд Києва визнав порушенням чинного законодавства України.

Цим же рiшенням суду ЗАТ «Оболонь» було вiдмовлено в задоволеннi первiсного позову про порушення антимонопольного законодавства в прпоцесі купівлі акцiй «Оболонi» «Сарматом» навеснi 2002 року та у визнаннi недiйсним договору комiсiї, укладеного мiж iнвестицiйною компанiєю «Керамет iнвест» та ЗАТ «Сармат». Крiм того, було припинено провадження в частинi вимог про переведення прав покупцiв акцiй з ЗАТ «Сармат» на ЗАТ «Оболонь», як того домагався менеджмент «Оболонi».

“Оболонь” намагалася оскаржити рішення Господарського Суду Києва, однак 19 грудня 2003 року Київський Апеляцiйний Господарський Суд вiдхилив апеляцiйну скаргу ЗАТ «Оболонь».

15 квiтня 2004 року Верховний Суд України прийняв остаточне рiшення в першому проiнiцiйованому ЗАТ «Оболонь» судовому процесi та вдруге пiдтвердив законнiсть купівлі акцiй ЗАТ «Оболонь» iнвестицiйною компанiєю «Керамет iнвест» в iнтересах ЗАТ «Сармат», а також вiдмовив ЗАТ «Оболонь» в задоволеннi заяви про перегляд за винятковими обставинами рiшення Апеляцiйного суду Києва вiд 21 вересня 2002 року та ухвали Верховного суду України вiд 5 грудня 2002 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus