УКРАЇНА

12:44

20.06

Влада

Томенко пояснив, чому росте рейтинг Януковича

0

Голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко вважає, що розповсюджені нещодавно результати соціологічних опитувань, згідно з якими більшість українців готові голосувати за Віктора Ющенка, але при цьому вважають, що президентом України стане Віктор Янукович, не свідчать про зростання довіри до прем’єр-міністра. На думку Томенка, це, скоріше, означає, що більшість громадян вважають, що в результаті фальсифікації шанси стати президентом у Януковича більші. Про це «proUA» повідомили в прес-службі “Нашої України”.

Голова парламентського комітету відзначив, що “українці хочуть обрати президентом представника опозиції Віктора Ющенка, але вони впевнені, що влада зробить так як у Мукачевому, і переможе Янукович”.

“Після подій у Мукачевому люди говорять, що переможе все рівно той, на кого вкаже влада. Навіть 7-8% прихильників Ющенка вважають, що влада зробить той результат, який їй треба. Сьогодні близько 60% українців переконані у тому, що результати президентських виборів будуть фальсифіковані,” – повідомив Томенко.

Він зауважив, що недовіра громадян до виборів в Україні – це надзвичайно тривожний сигнал для влади.

“Якщо в результаті президентсько-виборчої кампанії підрахунок буде такий як у Мукачевому, грузинський варіант в Україні точно відбудеться, бо опозиція тоді не зійде з вулиці, поки не будуть проведені правильні підрахунки голосів” – заявив Томенко. І додав, що, якщо влада не хоче такого варіанту, вона повинна думати, “як довести, що підрахунок голосів буде чесним і прозорим”.

Народний депутат переконаний, що “ключова проблема зараз навіть не в тому, хто переможе, а у тому, що в Україні сьогодні, на жаль, неможливо взагалі чесно підрахувати голоси”.

“Тому демократичні вибори – це спільна задача для всіх, хто хоче після рішення ЦВК жити в демократичній країні, а не перебувати на вулиці в стадії конфлікту” – підкреслив Микола Томенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus