УКРАЇНА

12:32

20.06

Влада

ФДМ почав підготовку до продажу 93,02% «Криворіжсталі»

0

Фонд державного майна почав підготовку до проведенню конкурсу з продажу 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» (Дніпропетровська область), повідомляють «Українські Новини».

ФДМ пропонує потенційним покупцям взяти участь у розробленні умов конкурсу з продажу акцій підприємства.

За планом розміщення акцій комбінату, конкурс з продажу 93,02% його акцій планується почати в 2 кварталі, завершити - у 3 кварталі 2004 року.

ФДМ також вирішив реалізувати 6,98% акцій комбінату на умовах пільгового продажу у 2 кварталі 2004 року. Зокрема 5% акцій планується продати керівництву підприємства, 1,1% - працівникам «Криворіжсталі», 0,88% - іншим громадянам, які мають право на пільгове придбання акцій.

Як повідомлялося, 7 квітня Мінпромполітики реорганізувало «Криворіжсталь» у відкрите акціонерне товариство зі статутним фондом 3,86 млрд. гривень.

У лютому компанія Tata Steel (Індія), що входить у міжнародний холдинг Tata Group, заявила про свою зацікавленість у придбанні «Криворіжсталі» і готовності витратити на покупку комбінату до 1 млрд. доларів.

У квітні компанії корпорації «Інтерпайп» (Дніпропетровськ) і System Capital Management (Донецьк) одержали дозвіл Антимонопольного комітету на створення консорціуму «Інвестиційно-металургійний союз» (Дніпропетровськ).

Депутати Верховної Ради Вадим Гуров, Валентина Семенюк, Іван Бастрига і Василь Надрага пропонують Раді повторно внести «Криворіжсталь» у список об’єктів державної власності, які не підлягають приватизації.

2003 рік найбільший в Україні гірничо-металургійний комбінат «Криворіжсталь» закінчив з чистим прибутком 664,5 млн. гривень (після сплати дивідендів), збільшивши доход на 29,5% порівняно з 2002 роком до 7,5 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus