УКРАЇНА

19:58

22.06

Влада

«Таврійські ігри» згодом оголосять, кого підтримають на виборах

0

«Таврійські ігри» не будуть змінювати свою концепцію і будуть проходити «тільки в Каховці», а триденний термін їхнього проведення є «оптимальним варіантом». Про це в ході підсумкової прес-конференції у понеділок ввечері в Каховці заявив почесний президент фестивалю Микола Баграєв, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Воднораз Баграєв повідомив, що на 14-му фестивалі «Таврійські ігри», які пройде у Каховці 1-3 травня 2005 року, з’явиться новий міжнародний конкурс молодих виконавців популярної музики. У ньому зможуть взяти участь по одному виконавцю з 10-12 європейських країн, а також кілька українських виконавців.

Баграєв вважає, що новий міжнародний конкурс стане «сегментом, спрямованим на підвищення іміджу України». «Сподіваюся, нам вдасться створити свій конкурс виконавців, який зможе зайняти свою нішу серед європейських конкурсів», - сказав він.

Говорячи про підсумки 13-их «Таврійських ігор», які проходили в Каховці у минулі вихідні, Баграєв сказав: «Фестиваль удався, оскільки те, що було задумано, було реалізовано».

Так, за його словами, фестиваль пройшов без особливих ексцесів. Неприємні ситуації, як повідомив Баграєв, були пов’язані з тим, що деякі виконавці, зокрема з Росії, виступали під фонограму, тим часом як умови участі у фестивалі жорстко регламентують виступ в живу. За словами Баграєва, «кардинальні заходи» до таких виконавців застосовуватися не будуть, але водночас надалі їх на «Таврійські ігри» не запросять.

На питання журналістів про те, чи будуть «Таврійські ігри» підтримувати одного з кандидатів у президенти, Баграєв повідомив, що про це буде «заявлено привселюдно» після офіційного початку виборчої кампанії.

Коментуючи питання про те, чи збирається він сам брати участь у виборах, Баграєв заявив: «Кожен має займатися своєю справою. У мене досить роботи у Верховній Раді, тому про це я не думав».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus