УКРАЇНА

07:57

24.04

Влада

Абашидзе дали останній шанс

0

Парламент Грузії готовий підтримати пропозицію президента Михайла Саакашвілі про проведення дострокових виборів в Аджарії. Про це говориться у прийнятій депутатами у вівторок постанові про ситуацію в Аджарській автономії, повідомляє РІА «Новини».

У постанові наголошується, що грузинська держава не має наміру миритися з антиконституційними діями аджарської влади.

«Якщо в десятиденний термін голова автономії Аслан Абашидзе не виконає висунуті вимоги, то парламент готовий підтримати пропозицію президента Грузії про призупинення повноважень місцевих органів влади і підтримати проведення дострокових виборів», - говориться в документі.

У випадку неможливості проведення демократичних виборів на території Аджарії, парламент закликає президента Грузії «використовувати всі передбачені конституцією заходи для відновлення конституційного порядку на території автономії».

Депутати парламенту розцінюють факт розгону мирних маніфестантів у Батумі як фактичну відмову аджарського лідера Аслана Абашидзе від спроб врегулювати ситуацію.

У ці хвилини у робочій резиденції в Держканцелярії президент Михайло Саакашвілі скликав надзвичайне засідання Ради національної безпеки, на якому обговорюється ситуація в Аджарії. Після завершення засідання планується спеціальне телезвернення президента.

Голова парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе, коментуючи останні події в автономії, заявила, що «або оточення Абашидзе не може адекватно оцінювати ситуацію, або нинішнє керівництво Аджарії навмисно не хоче вирішити проблему і намагається штучно завести її в тупик, спровокувавши центр на застосування силових методів».

«В іншому випадку, ні в яку логіку не вкладаються останні дії керівництва Аджарії, які спричинили ще більше загострення становища під час дії десятиденного ультиматуму», - зауважила голова парламенту.

Ніно Бурджанадзе закликала владу Аджарії «скористатися останнім шансом, наданим президентом Грузії Аслану Абашидзе і його оточенню».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus