УКРАЇНА

20:10

20.05

Влада

Янукович: Україні все рівно, чи будувати “в себе Європу”, чи вступати в ЕС

0

Прем’єр-міністр Віктор Янукович вважає, що українцю має бути однаково, чи є Україна членом ЄС або ні, головне – це європейський рівень життя в державі. Про це Янукович сказав в інтерв’ю радіо «Свобода».

«Ми кажемо сьогодні, що наша стратегічна мета – підняти рівень життя українців до європейського рівня. А скажіть, будь ласка, чи не однаково українцеві, який і так живе в Європі (бо Україна – європейська держава) чи не однаково йому, якщо він житиме добре, є Україна членом ЄС чи ні?» - сказав Віктор Янукович.

За його словами, якщо б рівень життя в Україні відповідав би європейському стандартові, “то не мало б значення: є ми членами Євросоюзу чи не входимо до нього”.

Янукович зауважив, що до складу ЄС входять як багаті, так і бідні держави. Останніх, за його словами, “вже називають територією класу Б”.

«То чи не краще нам збудувати, образно кажучи, Брюссель десь у Донецьку чи Львові, аніж їхати до цієї європейської столиці в вагоні третього класу?», - запитав прем’єр.

Він вважає, що Україна повинна “підняти рівень життя наших громадян, побудувати надійну систему безпеки, закласти надійні фундаменти громадянського суспільства”. «Словом, мусимо мати європейський стандарт у себе вдома», - додав Янукович.

Водночас прем’єр наголосив, що потрібно бути реалістом, оскільки для досягнення цієї мети “треба дуже багато зробити і дуже наполегливо працювати”, для чого необхідні “системний підхід, і розуміння важливості поставленої мети”.

Однак, найголовніше, на думку Януковича, зберегти гідність народу.

“Ми повинні зберегти гідність народу, гідність нації. Усе , що ми маємо, – наше. Ми цього нікому не віддамо. І ми до свого маємо навчитися ставитися дуже бережно. І я впевнений – Європа лише тоді побачить Україну, коли Україна збудує у себе Європу” – зазначив він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus