УКРАЇНА

18:43

20.05

Влада

Мороз піде у президенти, якщо не буде політреформи

0

Лідер СПУ Олександр Мороз підтвердив свою готовність змагатися за посаду президента, якщо конституційну реформу так і не буде проведено. Про це Мороз повідомив в інтерв’ю «Німецькій хвилі» під час свого перебування в Берліні. Разом з іншими депутатами Верховної Ради він взяв участь у Дні України в бундестазі, організованому Фондом Фрідріха Еберта та Німецьким товариством східноєвропейських досліджень.

Лідер соціалістів запевнив, що домагатиметься обмеження президентських повноважень навіть у випадку свого обрання на найвищу державну посаду. ”Навряд чи хтось буде займатися цим, ставши президентом, за винятком представників Соціалістичної партії”, - сказав Мороз.

У випадку обрання на посаду президента Мороз має намір передусім скасувати, за його словами, ”антиконституційні укази”, які стосуються, наприклад, земельних відносин або пенсійного законодавства. Водночас він відмовився говорити про деталі, зауваживши, що повернеться до цієї теми після офіційного початку виборчої кампанії.

Лідер соціалістів також наголосив на необхідності ”запровадження в Україні демократичних засад організації державного життя, забезпечення свободи слова і прав людини”.

Водночас німецький політолог Тімм Байхельт, виступаючи на Дні України у німецькому бундестазі, застеріг: ”Не слід очікувати якихось кардинальних змін тільки від запровадження парламентської системи”. На його думку, це ще не означає, що українські політичні сили автоматично набудуть здібності утворювати дієздатну коаліцію.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus