УКРАЇНА

11:51

21.05

Влада

В Аджарії посилено режим надзвичайного стану

0

Аджарський лідер Аслан Абашидзе оголосив про посилення режиму надзвичайного стану з вівторка, повідомляє РІА «Новости».

«Ми враховували думку світового співтовариства і намагалися до мінімуму звести вимоги надзвичайного стану. Але з вівторка все зміниться», - сказав Абашидзе в інтерв’ю аджарському телебаченню.

Аджарський лідер наголосив, що щодо тих, хто «робить заяви проти законної влади Аджарії або закликає до повалення конституційного порядку, будуть застосовані якнайсуворіші заходи з усіма наслідками, які звідси випливають».

Аслан Абашидзе розцінив як «профілактичний захід» введення в школах і вищих навчальних закладах двотижневих канікул.

«З вівторка в Аджарії оголошуються двотижневі канікули. Ми маємо намір розпочати профілактичні заходи. Ніхто не може спокійно дивитися за тим, як створюються осередки напруженості. Вони мусять бути в корені знищені», - сказав голова автономії.

З 3 травня практично в усіх вищих навчальних закладах і середніх школах Аджарії почалися акції непокори і мітинги із закликами негайної відставки Аслана Абашидзе.

У понеділок студенти зірвали навчальний процес і оголосили про непокору голові автономії. В акціях аджарської молоді також брала участь частина професорсько-викладацького складу.

Мітинг вчителів проти режиму Абашидзе проходить і сьогодні. У ньому беруть участь близько 500 осіб. Правоохоронні органи Аджарії вже приступили до розгону акції протесту.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus