УКРАЇНА

08:08

25.05

Влада

Президент Єврокомісії не бачить перспектив України в ЄС

0

Президент Європейської Комісії Романо Проді заявив у Дубліні, що Україна не має жодної перспективи будь-коли стати членом Європейського Союзу. Про це повідомляє «Німецька хвиля», посилаючись на британську газету ”Файненшл Таймс”.

У своїй заяві з приводу розширення Європейського Союзу на Схід Романо Проді сказав, що місця в ЄС практично не залишилося.

За його словами, до ЄС ще буде прийнято Болгарію, Румунію і Туреччину, а також західно-балканські країни на зразок Сербії та Хорватії. Однак і це – справа неблизького майбутнього, зауважив президент Єврокомісії.

Що ж до України та Білорусі – то у них перспектив членства в ЄС нема, сказав Романо Проді.

Натомість він передбачив створення так званого ”кола друзів” ЄС. За його словами, це своєрідна зона співпраці, що простягнеться від Балтійського моря через Близький Схід до Північної Африки. ЄС буде інтенсивно співпрацювати із країнами цієї зони в економіці, а також в галузі імміграції. Проді особливо підкреслив, що ”друзі ЄС” не матимуть свого представництва ні в Європейському парламенті, ані в Європейській комісії.

Залишається невідомим, наскільки думка президента Європейської комісії, який залишає цю посаду у жовтні, відображає настрої у керівній верхівці ЄС.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus