УКРАЇНА

13:09

19.06

Журналісти хочуть бойкотувати брифінги голови СМДА або ініціювати протестну акцію

Журналісти хочуть бойкотувати брифінги голови СМДА або ініціювати протестну акцію

Яцуба назвав журналістів гієнами-падальщиками. Йому готують бойкот

0

  Голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба обрушився з різкою критикою на адресу журналістів. У пориві ненависті він особливо не вибирав вирази, пише politika.sevas.ru

Свій критичний пасаж Володимир Яцуба видав вчора в ході засідання Громадської ради при СМДА.

«Те, що робить преса севастопольська, як я розумію, якщо я буду щопонеділка на брифінгу мовчати, їм господарі гроші платити не будуть. Вони щоразу мене ловлять на емоціях, висловлюваннях і, за рахунок цього, вони заробляють гроші. На жаль, велика частина преси перетворилася на пошук трьох «С»: сенсація, смерть і секс. Вони нічого доброго не бачать, у них табу на це. Вони не бачать людей, як раніше... Їм же платять від кількості коментарів», - заявив глава Севастополя.

При цьому він повідомив, що його глибоко обурює, що «гонки на матрацах» в Севастополі стали сенсацією, а про День Військово-морського флоту, який Яцуба назвав «святом Чорноморського флоту», журналісти написали «ганебно».

«Якщо проаналізувати, як вони написали про свято Чорноморського флоту, це взагалі ганьба. Чи то у них клепки не вистачає це показати, чи то якісь інші причини. Якісь сили за ними стоять, які не дозволяють. А те, що два маразматики написали, що Бєлік якийсь не такий, вони це зараз крутять», - не вгамовувався глава виконавчої влади Севастополя. При цьому «двома маразматиками» він назвав представників організації ветеранів Військово-Морських Сил України, які попросили прокурора Севастополя винести заборону на призначення Дмитра Бєліка заступником голови СМДА з соціальних питань.

На зауваження громадських діячів, що журналісти, присутні на засіданні, напишуть про його висловлювання, голова СМДА впевнено заявив: «Нехай пишуть, Бог їм суддя. Вони перетворилися на гієн. Вони годуються тільки падлом, брудом, каламуттю. Нехай пишуть, я цього не боюся».

У свою чергу, журналісти, які чули чиновника, висловили намір надалі бойкотувати брифінги голови СМДА або ініціювати протестну акцію.

Нагадаємо, вперше Яцуба оскандалився з журналістами, будучи міністром регіонального розвитку та будівництва. Перед початком засідання уряду він проходив повз журналістів, які в коридорі Кабміну записували коментар міністра юстиції Олександра Лавриновича. «От б ... ть, суки, пройти не можна!» - сказав Яцуба у бік журналістів.

Джерело: «Крим. Коментарі»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus