УКРАЇНА

17:33

24.04

Влада

Прем’єр Польщі подав у відставку

0

Прем’єр-міністр Польщі Лешек Міллер подав у суботу у відставку. Документи, що стосуються відставки глави уряду вже «лежать на столі в президента Польщі», повідомляють РІА «Новости», посилаючись на керівника прес-служби глави держави Терезу Грабчиньску.

Прем’єр-міністр Польщі Лешек Міллер заявив про майбутню відставку 26 березня цього року. Тоді на зустрічі з представниками ЗМІ польський прем’єр-міністр наголосив, що «дуже серйозним приводом для відставки є внутрішньополітична ситуація в країні». І додав, що формальну заяву про відставку уряду Польщі буде зроблено наступного дня після вступу країни в ЄС.

Відставка Лешека Міллера пов’язана з недостатньою підтримкою і довірою до дій його уряду з боку польського громадськості. Аналитики зазначають, що зараз поляки як ніколи погано оцінюють роботу прем’єр-міністра. Раніше Лешек Міллер добровільно залишив посаду лідера правлячого СДЛС.

Як повідомляє «Німецька хвиля», спадкоємцем Міллера на прем’єрській посаді офіційно висунуть 52-літнього Марека Бєлку. Він уже має досвід роботи в польському уряді, оскільки був міністром фінансів. До висування на посаду прем’єр-міністра Польщі, Бєлка працював в американській тимчасовій цивільній адміністрації в Іраку, де відповідав за відновлення іракської економіки.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus