УКРАЇНА

10:31

22.06

Влада

З 15 квітня м’ясо птиці стане дешевше на 15%

0

Кабмін і великі підприємства-виробники продукції птахівництва підписали меморандум “Про узгодження дій Кабінету міністрів України і великих підприємств виробників продукції птахівництва”. Про це повідомляє кореспондент «proUA».

Під час підписання меморандуму Кабмін і підприємства птахівництва домовилися «не допустити підвищення торговельної надбавки на м’ясо птаха більш ніж на 10 % оптово-відпускної ціни виробника». Також підприємства-виробники зобов’язалися забезпечити 30% зростання обсягів виробництва м’яса птаха в 2005 році і довести до 1 мільйона тонн до 2009 року.

За словами глави ради директорів асоціації «Союз птахівників України» Олександра Бакуменка, птахівники у разі продовження лояльної політики до них уряду, зобов’язуються забезпечити під кінець року експорт продукції птахівництва в розмірі 300-400 тис. тонн продукції. Крім того Бакуменко відзначив, що птахівники прийняли рішення з 15 квітня знизити на 15% відпускні ціни на м’ясо птиці і залишати ці ціни незмінними до кінця 2005 року. Таким чином, за його словами, м’ясо бройлера, що, буде відпускатися за ціною 10 грн. за кг, на ринках України коштуватиме не більш 11 грн. за кг.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко відзначила, що виробники і Кабмін знайшли «форму взаєморозуміння, що дає можливість покрити дефіцит м’яса в Україні і не зашкодити вітчизняному товаровиробнику». Тимошенко також відзначила, що разом з виробниками птиці Кабмін почне вже з наступного тижня створювати робочу групу з розробки загальної програми розвитку харчової промисловості.

Зі своєї сторони глава фракції НПУ Катерина Ващук відзначила, що в меморандумі «основні пропозиції селян враховано». Вона також повідомила, що селяни України пропонують кошти, що надійдуть до держбюджету України від збору мита на ввезення іноземного м’яса України, передавати на дотації вітчизняним виробникам м’яса. Вона також відзначила, що уряд і сільгоспвиробники сприятимуть недопущенню на ринок неякісної м’ясної продукції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus