УКРАЇНА

11:59

21.05

Влада

СДПУ(о) і КПУ провели мітинг у Миколаєві

0

Близько 800 прихильників Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) провели у Миколаєві мітинг, присвячений Міжнародному дню солідарності трудящих. Мітинг проходив у Каштановому сквері. Він почався о 10:50 і тривав до 11:15, після чого почалася розважальна програма, повідомляють «Українські Новини».

Перед присутніми виступили секретар обласного комітету СДПУ(о) Микола Єропунов і ректор Національного університету кораблебудування Георгій Романовський. Виступаючі закликали підтримати єдиного кандидата в президенти України від парламентської більшості, а також звинувачували опозицію у спробах дестабілізації ситуації в країні. Учасники мітингу тримали плакати: «Нашизм не пройде», «Підтримаємо єдиного кандидата від центристських сил». Міліція їм не перешкоджала.

Близько 1 тис. прихильників Комуністичної партії провели в Миколаєві мітинг, присвячений Міжнародному дню солідарності трудящих. Мітинг відбувся на пл. Леніна біля будинку Миколаївської міської ради. Мітинг почався о 10:00. Перед присутніми виступили другий секретар обласного комітету КПУ Микола Дзарданов і член Центрального комітету КПУ Олена Свинарчук. Промовці критикували політику уряду, закликали підвищити рівень життя населення. Мітингуючі тримали плакати: «Гідну пенсію і зарплату», «Хочу з капіталістичного раю в соціалізм», «Народ голодує, капітал жирує», «Народ Іраку - дай загарбником під сраку!» Мітинг закінчився о 10:50. Міліція не перешкоджала присутнім.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus